Proč Metalbrus

 • Výhradní
  zastoupení

  Jsme výhradním distributorem přední německé společnosti AWUKO a generálním partnerem pro distribuci výrobků CARBORUNDUM ELECTRITE (TYROLIT CEE), PICARD, PIWEL, GERMAFLEX a INTERABRASIVE. Spolupracujeme i s řadou dalších značek včetně špičkových českých výrobců.

 • Atypické rozměry
  a brusivo na míru

  Splníme vám i ta nejnáročnější přání. Díky vlastnímu výrobnímu provozu s kompletním zařízením pro lepení pásů a výrobu dalších brusiv u nás neexistuje žádné omezení – dokážeme pro vás připravit na míru jakoukoliv specifickou zakázku.

 • Dlouholeté
  zkušenosti

  Prodeji brusiva a brusných materiálů se věnujeme od roku 1998. Za tu dobu jsme v oboru získali cenné zkušenosti, navázali řadu obchodních vztahů a vybudovali si silnou pozici na českém i slovenském trhu. Dokladem je množství našich spokojených zákazníků.

 • Nejširší nabídka
  za bezkonkurenční ceny

  Jako výhradní distributor několika předních světových značek brusiva a brusných materiálů nabízíme vždy maximální výběr materiálu za bezkonkurenční ceny. Naší výhodou jsou vlastní skladové a výrobní prostory, díky kterým dokážeme vaši poptávku uspokojit v krátkém čase.

 • Profesionální
  přístup

  Své práci rozumíme a děláme ji rádi. Na Metalbrus se můžete spolehnout, ať už jde o distribuci nebo výrobu na míru každému zákazníkovi a každé nové zakázce se věnujeme vždy se stejnou precizností a poctivostí.

Přesvědčili jsme vás o Metalbrusu? Podívejte se na naše produkty a společně vybereme pro vás ty pravé.